Telefon
WhatsApp

Destek Politikası

Sayın Müşterimiz,

www.saribadem.com 0 (850) 307 53 44 numaralı çağrı merkezi ile sizlere pazar günü hariç, haftanın 6 günü saat 09.00 - 18.30 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat belirtilen telefon numarası üzerinden mesaj bırakılabilir.

Tarafımıza bildirdiğiniz sorun ya da istek kayıtlarınız bildiriminizi takiben yukarıda belirtilmiş çalışma gün ve saatleri dahilinde 2 iş saati içerisinde çözüm gruplarımız tarafından ele alınacak, en fazla 12 iş saati içerisinde size bilgi verilecek ve en kısa sürede çözülmesi için gerekli çalışma başlatılacaktır.

Bildiriminizin bir geliştirme talebi olması durumunda, bu geliştirmenin hizmet kalitemize uygun bir şekilde yapılabilmesi için gerekirse sizinle irtibata geçilecek, talebiniz projelendirilecek ve hayata geçme takvimi sizinle paylaşılacaktır. Bildirdiğiniz sorun ya da istek kayıtlarınızın takibini, bildiriminizi takiben şirketinizin veya şahsınızın www.saribadem.com web sitesinde tanımlı e-posta adresine gelecek olan takip numarasıyla yine çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.

Üçüncü taraf sistemlerdeki sorunlar sebebi ile size hizmet veremediğimiz durumlarda, www.saribadem.com’a ait olmayan sistemlerden kaynaklanan bu sorunların ele alımı ya da çözümü için sizlere bir taahhütte bulunamamaktayız.

Alışverişlerinizde www.saribadem.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.